خدمات آلومینیوم نما

اجرای نمای ساختمان

نمای کرتین وال، سرامیک خشک، کامپوزیت، ترموود، فایبرسمت،آجر، اچ پی ال، هندریل شیشه ای و نمای اسپایدر

خدمات اجرای نمای ساختمان

اجرای نمای ساختمان را به ما بسپارید. اجرای انواع نمای کرتین وال، سرامیک خشک، کامپوزیت، ترموود، فایبرسمت، آجر، اچ پی ال، هندریل شیشه ای و نمای اسپایدر از جمله خدمات شرکت آلومینیوم نما است.

نمای کرتین وال

نمای کرتین وال

نمای کرتین وال ترکیبی از دو متریال سبک شیشه و آلومینیوم است که به لحاظ مسائل سازه ای و ساختار تمام آلومینیومی بهترین سیستم نمای شیشه ای در ارتفاع محسوب می شود که در مقابل انواع تنش های وارده مقاوم و در عین حال انعطاف پذیر باشد.

نمای کرتین وال

نمای سرامیک خشک

جهت اجرای نمای سرامیک خشک از سرامیک های پرسلان ( Porcelain Ceramic ) استفاده می گردد.  پایداری در دمای بالا، استحکام زیاد، مقاومت بالا در برابر خوردگی و خراشیدگی، عدم جذب آب و قابلیت بازیافت و سازگاری کامل با محیط زیستاز ویژگی های نمای سرامیک خشک است. این نوع نما به دو صورت نمایان و غیر نمایان کار می شود.

نمای کرتین وال

نمای اسپایدر

نمای اسپایدر نوعی نمای شیشه ای است که شیشه ها به واسطه قطعات عنکبوتی شکلی از جنس استیل به صورت نقطه ای به سازه نگهدارنده متصل می گردند. شیشه های که در این نوع نما استفاده می شود، سکوریت و لمینیت شده هستند. روش های اجرای نمای اسپایدر به سه صورت است. اسپایدر با سازه نگهدارنده فلزی، اسپایدر با سازه نگهدارنده شیشه ای و اسپایدر با سازه نگهدارنده کابلی.

نمای کرتین وال

نمای آجر

نمای آجر یکی از پر طرفدارترین نماهای ساختمان محسوب می گردد. انواع نمای آجر شامل قزاقی، 3 سانتی و سنتی است که به 4 روش قابل اجرا است. اجرای نمای آجری با استفاده از ملات سیمان، با استفاده از چسب و اجرای نمای آجری به ‌صورت نمای خشک.

نمای کرتین وال

نمای فایبر سمنت

در نمای فایبر سمنت از صفحات فایبرسمنت یا سمنت بورد استفاده می شود. این صفحات متشکل از سیمان مخصوص، الیاف سلولز و مواد افزودنی می باشند. وزن کم، اجرای سریع، مقاومت در برابر رطوبت، ضربه، آتش، موریانه و اشعه UV از ویژگی های این نوع نما می باشد

نمای کرتین وال

نمای چوب (ترموود)

در نمای چوب، طی فرآیند ترمووود، چوب با استفاده از عملیات حرارتی و بخار آب تیمار می شود که باعث افزایش دوام و طول عمر چوب می شود. بهترین گزینه برای نمای چوبی ساختمان استفاده از چوب ترمو درخت کاج (pine) می باشد. روش های اجرای این نما به دو صورت نصب به روش پیچ نمایان و نصب با استفاده از کلیپس است.

نمای کرتین وال

هندریل شیشه ای

نرده شیشه ای ترکیبی از شیشه و آلومینیوم بوده که آلومینیوم به عنوان ریل و نگهدارنده شیشه ایفای نقش می نماید که حتما باید به صورت سکوریت و لمینیت شده باشند. نصب این سیستم در عین سادگی از حساسیت بالایی برخوردار بوده که نقش تعیین کننده ای در امنیت هندریل ایفا خواهد نمود.

نمای کرتین وال

نمای اچ پی ال

در نمای اچ پی ال از صفحات HPL یا فرمیکا استفاده می شود. ورق های HPL کاربری مختلفی داشته و با ضخامت های گوناگون تولید می شوند اما جهت استفاده در نما معمولا از ورق هایی به ضخامت ۶ الی ۸ میلیمتر استفاده خواهد شد. روش های اجرای نمای اچ پی ال شامل نصب با پیچ یا پرچ نمایان و روش نصب غیر نمایان می باشد.

نمای کرتین وال

نمای پانچ متال

نمای پانچ متال یا نمای پانچ پلیت ، نوعی نماهای فلزی طرح دار است که از ورقه هایی دو پوسته که با روش سوراخ کاری، طرح های مختلفی روی آن ایجاد می شود تشکیل شده است. اجرای این نما به 3 روش نصب مستقیم بر زیرسازی فلزی، نصب با خم بر روی زیرسازی فلزی و نصب نمای پانچ متال با براکت فلزی بر روی پوسته اول نما است.